90.9 Jazzy – Munkatársat keresünk Irodavezető pozícióba

Written by on 2022. 03. 31

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és külső partnerekkel
  • Hivatalos szervekkel kapcsolattartás
  • Részvétel a cég egyéb tevékenységeiben és az irodai feladatokban
  • Üzletkötők, műsorvezetők munkájának segítése
  • Szerződések előkészítése és iktatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Központi levelezési rendszer és telefon folyamatos kezelése
  • Irodai beszerzések, irodaszer és irodaellátmány intézése
  • Vendégek fogadása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Önálló, rendszerezett munkavégzésre, problémamegoldásra való képesség
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, internet)
  • Nyitott, barátságos, rugalmas, megbízható személyiség

Előnyt jelent:

Médiában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Összeszokott csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés
  • Kiszámítható munkarend 08:30-17:00

Kizárólag olyan pályázatokat tudunk elfogadni, amelyek a fenti elvárásoknak maradéktalanul megfelelnek.

Fényképes, bérigénnyel megjelölt önéletrajzokat 2022. április 08-ig várjuk az allas@targetmedia.hu e-mail címre.

90.9 Jazzy

Jazzy Rádió