
Dr. Jazzy - Vaskor Gréta család,-és párterapeuta, és Kreil Melinda, mesékkel és testtudattal dolgozó mentálhigiénes szakember
2023. április 22, szombat - 16:00-17:00 (60 perc)

A dr.Jazzyben H.Varga Mariann vendégei Vaskor Gréta család,-és párterapeuta, mesékkel dolgozó mentálhigiénes szakember és Kreil Melinda, szintén mesékkel és testtudattal dolgozó mentálhigiénes szakember.
Fókuszban "A mesék nyelvén" címmel rendezendő konferencia, amely a Metamorphoses Meseterápiás Egyesület eseménye. Szó lesz arról, hogy milyen hatással van a mese hallgatása és a mesemondás az idegrendszerre; hogyan lehet jól használni terápiás és önismereti folyamatoknál; valamint, hogy a meseterapeuták mire figyelnek akar egyéni, akár csoportmunkában dolgoznak a legkülönbözőbb sérülésekkel, elakadásokkal küzdőknél.
Műsorvezetők
